The North Face Jester Sırt Çantası Siyah

The North Face Jester Sırt Çantası
Ürün Kodu : NF0A3VXFJK31
 Fiyat Düşünce Haber Ver

Jester, okul kitaplarını, klasörleri, kırtasiye malzemelerini, dizüstü bilgisayarları, su şişelerini ve hatta öğle yemeğinizi ve ceketinizi taşımak için tasarlandı. 

Aslında, ihtiyacınız olan her şeyi bulmanızı sağlayan cep ve bölme sistemi olmasaydı, tüm bu alanda kolayca bir şeyler kaybedebilirdiniz. 

Ve bu sezon, bazı öğrencilerin yardımıyla, onu güncelledik: şimdi çift kulplu, kendi kendini destekliyor ve daha ince bir profile sahip ve toplu taşımada seyahat etmeyi çok daha az can sıkıcı hale getiriyor. 

Ayrıca koruyucu dizüstü bilgisayar cebi, kurşun kalemler için ön bölme, fermuarlı cep, iki adet harici su şişesi cebi ve bisiklet kaskınızı veya ceketinizi saklamak için dış kısımda elastik bir sistem bulunur. 

Bisikletten bahsetmişken, 360 ° görünürlük için stratejik olarak yerleştirilmiş reflektörler ve bisikletin ışık döngüsüne bir ışık ekleyerek güvenle binebilirsiniz. 

FlexVent ™ süspansiyon sistemi, esnek, enjeksiyon kalıplı omuz askılarından, rahat bir file sırt dolgulu panelden ve nefes alabilen bir bel panelinden oluşur.

FAYDALAR

SU İTİCİ
Dizüstü bilgisayar ve tablet ile uyumlu

LAPTOP VE TABLET İLE UYUMLU
İç cep 13" tablet veya dizüstü bilgisayar tutabilir

ÖZELLİKLERİ

• Kendi başına ayağa kalkar ve doldurması ve boşaltması kolaydır
• Dizüstü bilgisayarı çarpma ve düşmelere karşı korumak için dolgulu cep
• İki harici şişe cebi
• Ekstra alan için yeni ve şık ön elastik büzme ipi sistemi
• Sternal kayış
• Kitaplar ve kitaplar için büyük ana bölme üniversitede bir gün için ideal klasörler