Saç Dolgunlaştırıcı Fiber Keratin Toz Orta Kahve ve Orta Kumral

Saç Dolgunlaştırıcı Fiber Keratin Toz
Ürün Kodu : koz112
 Fiyat Düşünce Haber Ver
Fiber Toz 50 gr
Saçtaki Seyrekliği Ortadan Kaldırarak Saniyeler İçinde Gürleştiren Doğal ve Güvenilir Keratin Lif
Fiber toz bugüne kadar saça uygulanan gördüğünüz ve duyduğunuz tüm ürünlerden farklıdır. Saçtaki seyrekliği ortadan kaldıran doğal ve güvenilir bir üründür. Fiber toz bir sprey ya da krem değildir.
Fiber toz lifleri saçınızı saniyeler içinde gürleştiren özel keratin lifleridir. Fiber tozun formülünde yer alan keratin saçın doğal proteinidir. Saçımızın yüzde 97'si keratinden oluşmaktadır.
Fiber toz formülünde de yüzde 97 oranında küçük, mikrolifler halinde renkli keratin molekülleri yer alır. Fiber toz kutusunu sallayarak seyrek saçlı bölgeye dökün. Fiber tozun formülünde yer alan bu renkli moleküller statik enerjiyle yüklenir ve saç tellerinizle birleşir. Böylece Fiber tozu uyguladıktan sonra saniyeler içinde dolgun saçlara kavuşursunuz. Saçlarınız Fiber toz ile gür ve doğal bir görünüm kazanır.
 
Kullanım Şekli:
Alın bölgesine yakın uygulamalarda daha doğal bir saç çizgisi görünümü için tarak kullanın.
Uygulama sonrası dilerseniz tarak ya da el ile ufak dokunuşlarla saçınıza şekil verin.
 
Fiber Toz saç telleriyle bütünleşerek saçın daha dolgun ve sık görünmesini sağlar. Uygulamak istediğiniz bölgeye Fiber Tozu sallayarak dökün ve öylece bırakın. Dilerseniz üzerine saç dondurucu sprey kullanabilirsiniz. Uygulama sonra saçınıza tarak yardımı ile şekil verebilirsiniz. Not: Ürün kuru saça uygulanır.