Dijital Hassas LCD Ekran Terazi 5 Kg 1Gr Hassasiyet TF1003

Dijital Mutfak Tartısı LCD Ekran ile Hassas Ölçüm

 

Özellikler:

 

100000 gram / ​​22 kapasite

1 gram hassasiyet

Düşük pil ve Aşırı yük göstergesi

Tartı modları: g / oz / lb

Fonksiyonu sayma

Dara fonksiyonu

60 saniye kullanılmadığı taktirde otomatik kapanma özelliği.

2 Adet AA pil ile çalışır

Ölçek Boyutu: 185 x 215

 

Ürün Paket İçeriği:

1 x 5kg Mutfak Tartı

1 x Kullanım Kılavuzu

 

Mutfak terazileri, mükemmel lezzette yemekler hazırlamak isteyen herkesin en iyi yardımcılarından biridir. Analog veya hassas ölçüm özelliği olmayan dijital terazilerle doğru ölçümler yapmak imkansızdır. Sadece hassas ölçümler yapabilen mutfak terazileri ile tariflerinizdeki ölçüleri kusursuz olarak hazırladığınız yiyeceğe eklediğinizden emin olabilirsiniz. Techfit TF-1003 LCD ekranlı hassas mutfak terazisi, sahip olduğu yüksek hassasiyetli sensörleri ve benzersiz özellikleriyle kendi tarifinizle hazırladığınız yemekleri sofranıza en iyi şekilde sunmanıza yardımcı olur.

Farklı Tasarımla Birleşen Fonksiyonel Özellikler

Techfit TF-1003 hassas mutfak terazisi Gram, Oz ve Lb gibi farklı ağırlık birimlerinde ölçüm yapabilir. Bu özellik yabancı internet sitelerinden alınan tariflerin doğru olarak uygulanmasına imkan tanır.

Dara fonksiyonu farklı kapların içindeki gıdaların ölçülebilmesine imkan tanır. Kabınızı hassas terazinin üzerine koyduktan sonra dara fonksiyonunu aktif hale getirdiğinizde kabınızın ağırlığı ölçüme etki etmez. Bu sayede farklı kapların içerisinde ölçüm yapmak kolay hale gelir.

Geniş ve okunaklı LCD ekrana sahip olan Tecfit TF-1003 modeli, ölçüm yaptıktan kısa bir süre sonra otomatik olarak kapanarak pilden tasarruf eder.

Yenilikçi kap şeklinde olan tasarım yapısı özellikle poşet içindeki gıdaların tartım esnasında terazinin üzerinden kaymasını engelleyerek hatasız olarak ölçülmesini sağlar.

Dokunmatik tuşlara sahip olan terazi kullanım avantajı sağlar. Bu tuş yapısı, klasik butonlu tuşlara oranla daha uzun ömürlü ve mutfağın nemli çalışma koşullarına daha dayanıklıdır.

Teknik Detaylar

Maksimum Ölçüm Ağırlığı: 5 kg

Hassasiyet: 1 gr

Pil Tipi: CR 2032 lityum pil ( Ürünle birlikte gelir)

Otomatik Kapanma: Var

Tuş Tipi: Dokunmatik

Kaliteye Önem Veren Üretim Anlayışı