CakardSu Geçirmez 80 Lt. Profesyonel Kamp & Dağcı Sırt Çantası
Ebatlar: 82x42x22 cm
Vahşi doğada yürüyüşler ve uzun mesafeli maceralar için ideal olan Cakard kamp&dağcı sırt çantası, hafif, 80 litrelik geniş hacme sahiptir ve değişiklik gösteren arazilerde eşyalarınızı güvenle taşımanızı sağlar. Kapasitesi ve özellikleri sayesinde, günlerce veya haftalarca süren yolculuklarda, mükemmel bir yol dostudur.
Cakard Kamp&Dağcı sırt çantası hafif ama dayanıklı, yırtılmayan kumaş ile üretilmiştir ve sağlam naylon tabana sahiptir. Yandan ve önden sıkıştırma sağlayan kayışları ile eşyalarınız sabit kalır. Vücut ölçülerinize göre ayarlanabileceğiniz sırt askıları, öne çekerek ayarlayabileceğiniz bel kemeri ile vücudunuza tam oturur. Papatya zincir kablolu bağlama noktaları ile çantanın dışında da yük taşıyabilirsiniz.
Fermuarla ayrılmış bölmelere alt ve üst erişim sayesinde eşyalarınıza rahatça ulaşabilir, kolay organize olabilirsiniz. Ön eşya cebi, büyük ve esnek file yan cepler. Kullanıma göre esneklik sağlayan ön çantası ve fermuarlı bel kemeri cebi ile en önemli eşyalara kolay erişim. Yağmurluğu sayesinde çantanız ve eşyalarınıza tam koruma sağlar. Modern maceracılar için mükemmel boyutta olan Cakard Kamp&Dağcı sırt çantası, farklı arazilerde kullanılmak üzere üretilmiştir.
Yanlarda 2 adet fermuarlı matara ve hızlı erişim cebi. Yanlardaki ceplerin ön kısmında fileli cepler. Çantanın en altında ana bölmeye ulaşmak için fermuarlı bölme. Çantanın içerisinde dizüstü bilgisayar için özel bölme. Çantanın ön yüzünde çantadan ayrılabilir mini sırt çantası. Çantanın üst kısmı büzgülü olarak kapatılıp klipsli şapka ile kapatılabiliyor. Şapkanın alt kısmında fermuarlı tepe cebi. Çantanın beden ve boy ayarlamaları yapmaya imkân sağlayan mobil sırt askılığı ve yastıklı omuz kayışları. Çantanın bele bağlanma kısmında fermuarlı hızlı erişim cepleri.