BS-600 Bütan Gaz Torch Pürmüz Yüksek Alevli Çakmak XL

Marka
Ürün Kodu : Torch220
 Fiyat Düşünce Haber Ver

Profesyonel Gazlı Pürmüz Turbo Torch (Pürmüz Alevli Çakmak) Karamelize, Esmerleştirme, Kabuklaştırma, Yakma, Tutuşturma İşlerinde Alevi 1300 Derece Sıcaklığa Ulaşabilmektedir Her zaman elinizin altında bulundurmak isteyeceğiniz, hobi ve profesyonel çalışmalarınızda; mutfakta karamelize, esmerleştirme, kabuklaştırma işlerinde;  yakma veya tutuşturma gibi işlemlerde ideal bir cihazdır. Pürmüzü ayrıca cam işleme ve takı tamiri işlerinizdede kullanabilirsiniz. 

Torch özelliği sayesinde Pürmüz Alevli Çakmak baş aşağı veya yatay bir şekilde kullansanız da alevinde herhangi bir sapma olmaz. Çok yönlü kullanabilirsiniz.

Pürmüz Çakmak alevi, çakmağı çaktağınız andan itibaren sadece saniyeler içersinde 1300 derece sıcaklığa ulaşabilmektedir. 

Pürmüz Isı Tabancası altında yer alan mekanizma ile gaz çıkış gücünü, yaptığınız işe göre kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. 

Pürmüz Çakmak, standart çakmak gazı ile çalışmakadır. İçerisinde ki gaz bittiği zaman standart çakmak gazı ile doldurarak tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

Ergonomik gövde yapısı ile ele oturan ve kolay kullanım imkanı sağlayan bir cihazdır.

1300 derece ısı ile çalışan bu pürmüz de güvenlikte çok iyi düşünülmüştür. Ateşleme sisteminin arkasında yer alan özel emniyet mekanizması sayesinde, kullanmadığınız zamanlarda kolaylıkla kapatarak istenmeyen kazaların önüne geçebilirsiniz. 

5 cm alev uzunluğu ile ihtyacınız olan tüm işlerde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.