Brazilya Fönü Keratini 250 ML

Brazilya Fönü Keratini
Ürün Kodu : koz115
 Fiyat Düşünce Haber Ver
Brazilya keratin tedavisi, saçı düz, sağlıklı ve parlak bırakarak, kıvrımlı ve kıvırcık saç dokularını ortadan kaldırır.
 
Saçı işlem öncesi şampuan ile yıkayın (pH 8-8.5). Saçı hafif nemli kalacak şekilde kurutun.Saçları 3 ya da 4 bölüme ayırın. Saç uzunluğuna göre 80-90 veya 100 ml kullanabilirsiniz. Saça fırça yardımıyla saç diplerinden 1 cm geriden öne doğru ürünü uygulayın. Deriye temasından kaçının. İşlem bitiminde ürünü 30-40 dakika kadar saçta bekletin. İnce dişli bir tarak kullanarak ürünün fazlasını saçtan çıkarın. Saçı yıkamadan fön makinesinin soğuk hava modunda saçı kurutun. Saçı 4 bölgeye ayırıp tutam tutam 5-7 kez tityanyum kaplı düzleştirici ile düşlentirin. Düzleşetirici sıcaklığı : İnce saçlar için 190°C - 220°C, normal ve kalın saçlar için 230°C derecede işlem yapılmalı. Saçlar işlem bitiminde 15-20 dakika kadar soğutulur. Ürünün saçta 2 gün kalması iyi sonuç verir. Süre sonunda işlem sonrası tuzsuz ve renk koruyucu şampuan ile yıkanıp kurutulup şekillendirilir ya da doğrudan saç ılık su ile durulanır ve keratin bakım maskesi uygulanarak 10 dakika kadar bekletip durulanır.
 
Uygulama esnasında mutlaka eldiven kullanın. Cilt temasından sakınılması tavsiye edilir. Nefes darlığı çekenlere ve hamile kadınlara uygulanmaz.